Za jazykem do Anglie

Atomium Brussel, Bruggy, Canterbury, Beachy Head, i360 Brighton, Salisbury, Stonehenge, Windsor Castle, London – Museum Madame Tussauds, London Eye, Buckingham Palace, Whitehall, Trafalgar Square, Picadilly Circus, River Thames, St James Park , the Houses of Parliament, Westminster Abbey……. pro mnohé pouhé zeměpisné pojmy, ale pro 48 dívek a chlapců naší školy názvy míst, která měli možnost navštívit v rámci poznávacího zájezdu „Krásná Anglie“ do Velké Británie ve dnech 28. 4. – 3. 5. 2019.

Celá akce se mimořádně vydařila ve všech směrech – zbrusu nový a pohodlný autobus, skvělí páni řidiči, úžasná a neúnavná paní průvodkyně, pohostinné a komunikativní anglické rodiny, příznivé počasí, super nálada a hlavně naprosto bezproblémové chování všech zúčastněných žáků třídy 8.A a 9.A.

Ostatně celou atmosféru zájezdu nejlépe vystihují konkrétní reakce některých dětí:

• Nejlepší školní výlet EVER!!!
  • Anglii jsem si hodně užila. Paní učitelky i paní průvodkyně Marcelka byly velice hodné a starostlivé. Rodinu jsem měla také skvělou. Celkově celý týden jsem si moc užívala a budu na něj dlouho vzpomínat.
  • Hrozně jsme si to užili!
  • Nezapomenutelné zážitky v buse s 9.A. Bylo tam moc krásně, chtěla bych se tam vrátit a být tam klidně na delší dobu.
  • Skvělá parta lidí a super zážitky!
  • Zůstala bych tam dýl!
  • Atomium bylo moc zajímavé.
  • Líbilo se mi, že jsem si konečně mohla procvičit angličtinu v praxi, rodina byla milá a komunikativní. Také se mi líbilo v Londýně.
  • Anglie byla super. Cesta byla horší, ale zvládli jsme to. Rodina byla fajn. Plavba trajektem se mi líbila. Náš sbor byl top.
  • Vyšlo nám krásné počasí.
  • Úžasný výhled z věže I360.
  • Nejlepší byl Londýn, památky a 4D kino.
  • V Anglii se mi líbilo, vyšlo nám hezké počasí a ubytování a rodina byla velmi příjemná. Nejvíce se mi líbil Londýn, muzeum voskových figurín, Windsor a Beachy Head.
  • GREAT!!! I REALLY enjoyed the experience.

BYE ENGLAND!!!

Kab. AJ